1980 yılında doğdu. 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Ardından Oyak Bank Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak iş yaşamında başladı. Bankanın ING Bank tarafından satın alınması ile beraber Proje Yönetimi, Krediler ve İnsan Kaynakları departmanlarında yer aldı.

İnsan Kaynaklarında yer aldığı dönemde iş kolunun globalleşme projelerinde yer almış ve  ING Akademi ve Yetenek Yönetimi bölümlerinin yöneticiliğini üstlenmiştir. Genel olarak saha ve Genel Müdürlük çalışanları için yetenek programlarının oluşturulması, değerlendirme merkezlerinin dizayn edilmesi, yıllık global yetenek değerlendirme döngüsünün yönetilmesi ve tüm eğitim/gelişim programların tasarımı sorumluluklarını üstlenmiştir.

2016 yılında Global İnsan Kaynaklarında çalışmak üzere bir süre Amsterdam’da bulunmuştur. Buradaki görevi tüm ING kuruluşlarını kapsayan Eğitim Etki Analizi Projesinin koordinatörlüğü ve Global Yetenek Döngüsünün oluşturulması sorumlulukları olmuştur.

Kurum içi eğitmenlik yaparak Performans Koçluğu, Kurum içi Mentorluk ve Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı eğitimlerini vermiştir.

2013 yılında Noble Manhattan tarafından Practitioner Coach olarak IIC&M akreditasyonunu almaya hak kazanmıştır.

2017 yılında Agile Partners kurucu ortakları arasında yer almıştır.